Комментарии:
❤❤
Ответитьκαι εμεισ ευχαριστουμε...ζυγος εδω
ОтветитьΜια ομορφη καλησπέρα φίλη μου τη κανεις ψυχή μου ομορφη
Ответить💞🌺💞🌺💞🌺💞🌺💞🌺🦋💞🦋💞🦋💞🦋💞🦋💞🌞😉😊🌜🌞💯💯💯💯
ОтветитьΚαλησπέρα σας από Δωδεκάνησα λέων 23 7 με οροσκοπο ζυγό
ОтветитьΖυγός από Χαλκιδική ❤❤❤
ОтветитьΔεν εισαι απλα φιλόζωη εισαι ολο φως ανθρωπος με σπανια ενεργεια!🩵Ωροσκοπος ζυγος Κως🫶Ναι γλυκια μου Μπελλα αλλαγες προαγωγες αλλα μονο στα επαγγελματικα οπως ειπαμε σε προηγουμενο βοντεο αλλα προσωπικος κυκλος κλεινει⚖️
ОтветитьΖυγός 14/10 από Φάρσαλα
ОтветитьΜπελλα μου αγαπημένη ❤
Ответить❤
ОтветитьΠολύ λυπάμαι για το ζωάκι που έχασες. Το πέρασα πέρυσι τέτοια εποχή ύστερα από δέκα τέσσερα χρόνια κοινής ζωης και ακόμα δεν το έχω ξεπεράσει. Θα μου λείπει για πάντα. Πολύ λυπάμαι που συνέβει και σε σένα. Όσο για τη συμμετοχή των ζυγών στο κανάλι εγώ έχω μια εξήγηση. Μας δέρνει τόση γκαντεμια που δεν ξέρουμε τι να κάνουμε. Στα ταρώ βρίσκουμε πολλές εξηγήσεις για αυτά που μας συμβαίνουν και παρηγοριά μπορώ να πω.
ОтветитьΚαλησπέρα σας Καλό άνοιγμα ευχαριστώ πολύ ζυγός ❤
ОтветитьΓεια σου Bella μου. Πολλά φιλία , Ζυγός από Ρόδο.Τι κρίμα. Τα ζώα είναι η απόλυτη μορφή ανιδιοτελούς αγάπης.
ОтветитьΖυγός σε λατρεύουμε ❤❤❤❤❤❤❤
ОтветитьΜπέλλα μου για κάποιο λόγο βγήκα στον κήπο να ακούσω το βίντεο και έχω τα γατουλια εδώ και ήρθε ο Λέο κατευθείαν στην αγκαλιά μου,ο γατούλης μου ο αγαπησιαρης όλο χάδια είναι ακούω για εμάς τα ζυγακια και τον έχω αγκαλιά ❤❤❤❤
Ответить❤❤
ОтветитьΖυγός Θεσσαλονίκη πόσο δίκιο έχεις εισαι πολύ καλη
ОтветитьΕγω παντως είμαι σκορπιός και σε ακούω σταθερα🙂 αναμένω το νέο βίντεο ❤️
ОтветитьΔεν έχω ξαναδεί τέτοιο άνοιγμα. Όλα τα είδες με λεπτομέρειες. Τον καρκίνο που με δουλεύει και με βασανίζει το παρελθόν όλα. Αν κάτι καλό φανεί στο μέλλον ποιος ξέρει. Θα δούμε. Πάντως ευχαριστώ.
ОтветитьΚαλησπέρα!!Ζυγός 6 10 με Λέων ♌. Αθήνα. Πόλα φιλιά ❤❤
ОтветитьΣευχαριστουμε καρκίνος με ωροσκόπο ζυγό από Τρίκαλα
ОтветитьZυγος εγω.Καρκινος αυτος.Ειμαστε σε φαση επανασυνδεσης.Θα γινει?
ОтветитьΛυπάμαι για το ζωάκι Μπελλα μου..Υπέροχη μου εύχομαι να πάει καλά ο Ζυγος❤❤
ОтветитьΖυγός από Πειραιά ❤❤❤
ОтветитьΖυγος πρώτο δεκαήμερο μετά από καιρό είμαι καλά έχει μπει κάποιος άλλος στη ζωή μου
ОтветитьΝα μας κάνετε κα😮 για Ιχθύες
ОтветитьΜΠΕΛΛΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΡΊΑ ΈΧΩ Κ ΔΕΝ ΘΈΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΈΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΛΑΤΡΕΎΩ ΠΟΛΎ ΤΑ ΈΧΩ ΣΑΝ ΠΑΙΔΊΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΡΙΚΑ ΣΤΟ ΔΡΌΜΟ ΠΕΤΑΜΕΝΑ Κ ΤΑ ΜΕΓΑΛΟΣΑ 2❤ ΣΚΥΛΑΚΙΑ 1❤ ΓΑΤΑΚΙ ΛΥΠΆΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ 😢 ΜΠΕΛΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΣΤΈΛΝΩ ΤΗΝ ΑΓΆΠΗ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΦΙΛΙΆ ΜΟΥ ΚΑΛΌ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΈΧΕΙΣ ΜΕ ΥΓΕΊΑ 🙏🙏🙏 ❤❤ΑΠΌ ΠΕΙΡΑΙΆ ♎ΜΕ ΩΡΟΣΚΌΠΟ ♏
ОтветитьΠολύ λυπάμαι καλή μου
ОтветитьΖυγός από Λεμεσό
Ответить❤είμαι Ζυγός 18/10με ορόσκοπο Δίδυμο .
Είμαι χαρούμενη γιατί άφησα ένα άτομο από το παρελθον που με ταλαιπώρησε πολύ .. και ήρθε στη ζωή μου ένα καινούργιο νεότερο άτομο ένας Ιχθύς! Νιώθω την αφθονία στην ζωή μου σε όλα τα επίπεδα !
Ευχαριστώ για την ωραία ανάλυση ❤
Kalimera Zygos 10/10😘
ОтветитьΔίδυμος κυρία μου πότε;
ОтветитьΑν συμβουν καποια απο αυτα που λετε θα σας το πω .Σας ευχαριστω !!!!Συγχαρητηρια !!
ОтветитьΚαλημέρα γλυκιά μού, λυπάμαι για το σκυλάκι σού.😢😢😢 29 / 9, με σελήνη και Αφροδίτη στο σκορπιο είμαι. Εχω περάσει από το 2010 πολύ δύσκολο.θα τελειώσουν? Αν και, έχω δύναμη, και το παλεύω,αλά πολύ κούραση. Ευχαριστούμε πάρα πολύ, να σε χει καλά ο Θεός ψυχούλα μού 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ОтветитьBravo...ise poli kali .,❤
ОтветитьΖΥΓΟΣ ΜΕ ΖΥΓΟ.ΗΛΙΟ ΣΤΟ ΖΥΓΟ .ΣΕΛΗΝΗ ΤΑΥΡΟ ..ΒΟΡΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΛΕΟΝΤΑ ! ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΗ 4 ΧΡΟΝΙΑ . ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ !!! ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ . Η ΠΑΝΙΔΑ ΚΑΙ Η ΧΛΩΡΙΔΑ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ ΛΥΠΑΜΕ ΓΙΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ,ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ .ΚΑΤΙ ΗΡΘΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ !!!!ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ .ΑΑΑΑΑΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΝΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ...
ОтветитьΌλα τα ζωακια πρέπει να προστατεύουμε.... λυπάμαι για τον Jack ....ξέρω πως νιώθεις...τα συναισθήματα που μας δίνει ένα σκυλί δεν πρόκειται ποτέ να μας τα δώσει άνθρωπος....ευτυχώς που υπάρχουν και μαθαίνουμε από αυτά....
ОтветитьΚαλησπέρα Bellaaaaa μου γλυκιά! Είσαι απίστευτη και έχεις μοναδικό κουράγιο μετά την απώλεια του αγαπημένου σας φίλο! Λυπάμαι παρά πολύ! Έχετε πάντως πολύ δίκιο σε όλα όσα λέτε Οπότε με θυμάται χαίρεται και παίρνει τηλέφωνο σαν να μην έχουν μεσολαβήσει κάτι μήνες ή χρόνια! Τρελά πράγματα, αλλά εγώ δεν απαντώ ούτε ενδιαφέρομαι εδώ και πάρα πολύ καιρό επειδή έχω βασανιστεί πολύ με αυτόν τον νάρκισσο και χειριστικό άτομο, μακριά μου όσο γίνεται!Σε φιλώ γλυκιά μου ύπαρξη!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
ОтветитьΕγω ζυγος με ωροσκοπο..σεληνη κ αφροδιτη στον λεοντα...30/9....εκεινος κριος 21/3 ...εχουμε να μιλησουμε δυο χρονια...υπαρχει περιπτωση επικοινωνιας;...σας ευχαριστώ για οσα ακουσα...ειμαι ευγνωμων!
ОтветитьΚαλημέρα γλυκιά μου Μπέλλα. λυπάμαι για το σκυλάκι σας. Είμαι 23/9 με οροσκοπο Λέων από Αγρίνιο....
ОтветитьΌλα μυστικά γίνονται στη ζωή μου με ένα Σκορπιό ❤❤❤.
ОтветитьΌλα μυστικά γίνονται στη ζωή μου με ένα Σκορπιό ❤❤❤.
ОтветитьΖυγός με ένα παιδάκι με διαζύγιο. Σκορπιός εκείνος μέσα σε γάμο που πρέπει να πάρει αποφάσεις.
ОтветитьExw meinei anaudh me auta pou Exeis Peis … sxedon 5 xr me enan partheno eimai Alla den einai statheros stis stoxous duleia oikonomika men agapiomaste polu Alla ta exei kanei sth zwh tu me mas kaos… irthe pali kai eipa last chance Alla den vlepw na ginete kati skeftomai ontws na to afisw gt me stenaxwrei I simperifora tu logia kai prakseis tpt kai egw den Mporo na vasistw pano tou. San zeugari na kratame mazi . Kai skeftomai pws prepei na to dramatisw men me ponaeimono pou to steftomai alla den yparxei ekseliksei kai exw ponesei polles fores Gia Ekeinon kai akomi me ponaei pu vlepw pws pali ola tzampa kai xronos m xamenos
ОтветитьEiste pragmatika teleia ❤ panta akouw ta diavasmata sas.Zugos edw 11.10
ОтветитьΝαί έχουμε Ερμή στον Σκορπιό.....(μην ξεχνάτε ότι συχνά η 17η μοίρα του Ιχθύ συχνά μας κάνει καλό και μας...."νταντεύει"λίγο...που το εχουμε και ανάγκη)...
ОтветитьΣας καταλαβαίνω πολύ καλά....και εγώ "έθαψα"στο παρτέρι τετράποδο φίλο....καλό κουράγιο...
ОтветитьΓεια σου κούκλα μου να σου πω ότι έχω σχέση με παρθένο καί είμαι Ζυγός καί έχουμε καί η δύο ωροσκόπο τοξότη
Ответить❤ μπέλα μου είσαι πάντα μέσα στα πράγματα ό,τι έχεις αναφέρει για ζυγούς είναι έτσι και σε βλέπω από Χαλκιδική
ОтветитьΚαλημέρα γλυκιά..... Περιμένουμε να μας πεις κ το Σκορπιό... Φιλιά πολλά....
Ответить