Комментарии:
Απλά τέλειος και με κοινωνικά μηνύματα. Μπράβο και χίλια μπράβο. Είσαι τρομερός
ОтветитьΕλεος κάπου με τις διαφημίσεις.Καταλαβαίνω τον βιοπορισμό, αλλά 10 φορές σε 55' εκπομπή καθε 5' ούτε στο ΣΚΑΙ δεν κάνουν. Εκνευριστικό
ОтветитьΔεν επιτρέπεται Ευτύχη να μην έχεις ηλεκτρικό βανάκι.επιεικώς απαράδεκτος.πες το στο σκαι στους μασωνους και θα στο κανουν δωρο..τοσα λεφτα τους έχεις βγάλει.
Ответить❤
ОтветитьΠήγα Αστυπάλαια φέτος και την ερωτεύτηκα. Θα κάνω ότι μπορώ να επιστρέψω το συντομότερο δυνατό!!!
ОтветитьDon't talk about morality, justice, peace and love when you have a dead animal on your plate.Socrates
ОтветитьAnimals are not our slaves or food please Go Vegan for them 💚🌱🙏
Animals are with us not for us. Please go vegan for life 💚🌱🙏
Μόνο έναν από εσάς ενόχλησε η πιθανή τοποθέτηση ανεμογενητριων?? ΔΕΝ το πιστεύω!!
ОтветитьΤέλεια! Ό,τι έπρεπε ήταν αυτό το βίντεο, σε 2 εβδομάδες θα πάω και θα είμαι πλήρως ενημερωμένη
ОтветитьΕξαιρετική παρουσίαση όπως πάντα 👌
ОтветитьΥπεροχο νησι τελειο
ОтветитьΕχεις παει και πατμο αν ναι ειναι μεσα στο καναλι πες μου
ОтветитьΗ χαρά της ζωής είσαι βρε Νάνσυ μου!!!!!!! ❤
ОтветитьΕυτυχη εισαι μοναδικος. Μας ταξιδευεις παντου με τον δικο σου τροπο. Περναμε καλα . Βλεπουμε ωραια μερη απο ελλαδα ❤❤❤ φιλια στην γυναικα σου και στο κοριτσακι σου💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
ОтветитьΩραιότατη παρουσίαση!
ОтветитьΕγώ κατεβαίνω σε 3 εβδομάδες από Γερμανία στο νησί και επειδή άκουσα πολύ καλά λόγια το περιμένω πως και πως !
ОтветитьΕυτύχη καλησπέρα. Είσαι μοναδικός γιατί πέρα από Happy traveller είσαι και πολύ καλός δάσκαλος μαθαίνοντας μας τόσα σπουδαία πράγματα αι για την πανέμορφη Αστυπάλαια. Επίτρεψε μου να μεταφέρω σε όλους μας πως η εικόνα της Παναγίας στο νησί είναι αχειροποίητη (Τυπώθηκε η μορφή της με θαύμα πάνω στο ξύλο .Δεν την ζωγράφισε ανθρώπινο χέρι) .Επίσης αξίζει να διαβάσει κανείς την θαυμαστή ζωή του Οσίου Ανθίμου του Τυφλού ο οποίος εορτάζει κάθε χρόνο στις 4 Σεπτεμβρίου και είναι ο πολιούχος του νησιού. Είναι Θαυματουργός άγιος που παρά το γεγονός ότι ήταν τυφλός έκτισε 6 μοναστήρια σε διάφορα νησιά του Αιγαίου.
ОтветитьΈτσι ακριβώς Ευτύχη !!!!! Δεν μπορείς να να παράγεις οικολογική ενέργεια καταστρέφοντας τη φύση . Συνέχισε να στέλνεις αυτά τα μηνύματα μέσα απο τις εκπομπές σου μήπως και γλιτώσουμε κάτι απο τον πανέμορφο φυσικό πλούτο μας .
ОтветитьΔοξα το θεο για τους Ενετους κ τους γενοβεζους αδερφους μας(κ λιγο πλακα ,αν κ αδερφακια ειμαστε με τους ιταλους) που αφησαν τεταστια κληρονομια στο Αγαιο κ στην Ελλαδα γενικα (κ ζουν ακομα κ σημερα οι νησιωτες λογω τουρισμου)
Ответить