Комментарии:
Ρε γτπσας που κανατε διάσημο αυτον εδω το τίποτα
ОтветитьΓΑΜΙΕΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΠΙΘΗΚΟΣ
ОтветитьΣήμερα είστε στην φήμη που νομίζετε ότι έχετε.σε λίγο καιρό ούτε η μάνα σας δεν θα σας γνωρίζει.μεγαλεεεεεε
ОтветитьΣυνεχίζεται η ξεφτίλα σου!!
ОтветитьΠω πω πονος...
ОтветитьΟ ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΙΤΟΥ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΑΣ. Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΟΡΙΣΜΟΣ. ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΒΡΕΙ ΑΡΜΕΓΕΙ, ΠΟΥΛΩΝΤΑΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ...ΤΕΝΕΚΕΣ ΞΕΓΑΝΩΤΟΣ. ΞΕΦΤΙΛΑΣ ΟΛΙΚΗΣ.
ОтветитьΡε μαλακα άκου
Άκου μαλακα
Σε αποφεύγουμε με μη εγγραφή μη φολοου κ Μπαίνουμε να δούμε βίντεο άλλων κ σε βλέπουμε μέσα κ ξενερώνουμε αμήν κ ποτέ να καταλάβουν κ οι υπόλοιποι βιντεαδες ότι ξόφλησες Αμήν !!!!!!
Άντε παλιό λιμουτσι χάλια
Mεγαλος τεμπέλης
ОтветитьΛεφτά υπάρχουν
Αλλά είναι σε λάθος χέρια
Με τα ζώα που υπάρχουν γενικά σε όλο τον πλανήτη
Τρέχουν λες και κατέβηκε ο μεσσίας
Ένας άνθρωπος που γαυγίζει έχει 100 Μ
😅
ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΣΚΑΤΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΔΕΝΙΚΑ ΜΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΡΟΤΥΠΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΑΔΑΛ Ο ΜΕΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ
ОтветитьΤραβα ρε μαλακα αχρηστε 😂
ОтветитьΤι δουλεια εχει ο μεσι με τον καραγκιόζη;
Ответить10 με 15 εκατομμύρια να κανει σαν βλακας;τι φαση να πληρώνονται οι αμμορφωτοι
ОтветитьΑφού έπεσα πάνω στο βίντεο ας πω και γω τη γνώμη μου γιατί μου φαίνεται λιγο επιθετικός ο κυριούλης.
1 όπως πήγες εσύ στον πίθηκα για το κλαουτ έτσι σε κράζουν όλοι αυτοί που λες για το κλαουτ όποτε μην κλαίγεσαι τον ίδιο στόχο έχετε απλά χρησιμοποιήτε διαφορετικά μέσα.
2 Ποιός ζηλεύει ενα χοντρούλη που τον λέει η μισή Ελλάδα κερατά και τον πρήζουν λόγο της αναγνωρισημότητας του είτε θετικά είτε αρνητικά(και τα 2 ενοχλητικά είναι) το μόνο άξιο ζήλιας που βλέπω είναι τα λεφτά.
Α έτσι εξήγησε τενίστρια ήσουν....γλείφτες,,,,μια ζωή στα παντα
ОтветитьΟπότε όσοι θέλετε να ασχολήθητε με τα ΣΟΣΙΑΛ βλέπετε το μέλλον σας.. Θα παρακαλατε και θα κυνηγάτε μεγαλύτερους γιουτιουμπερ ιεραρχικα και αυτοί θα σας γράφουν στα τέτοια σας Κ ουτοκαθεξης. Τι ωραία πλασμενος ο γυαλιστερός με χρυσοσκονη σκατενιος κόσμος των ΣΟΣΙΑΛ και πόσο εξαιρετικά σας αναβαθμίζει Κ σας εξελίξει ως ανθρώπους πραγματικά αρρώστους Κ εθισμενους.. Να σας χαιρόνται Κ να σας καμαρωνουν ως είδωλα μπουληδες.. Τουλάχιστον οι γυναίκες που ασχολούνται με αυτό έχουν λίγο παραπάνω αξιοπρέπεια ρε χαζομερεντοπαιδα
ОтветитьΜαλακα βλεπουμε τον Speed και ουτε γελαμε και εσυ τον κανεις τσιμπουκι και στην απολογια σου...ε παρακαλουσες
ОтветитьΑπλά τα πράγματα πήγες για μαλλί και βγήκες κουρεμένος. Άσε τις μαλακιες γιατί ξεφτιλίζεσαι περισσότερο
ОтветитьΤι στρακιπου είναι αυτό ρε
Ответитьχχχχφφτουυυ
ОтветитьΣτα τέτοια μας και εσύ και ο γρήγορος
ОтветитьΠροφανως .. και στα ρχιδια μας
ОтветитьΣιγα το προσωπο
ОтветитьΟ μεσσι τουβλο κοψιαλη θα έβγαζε εστω μια φωτο μαζι σου και δεν θα σε ειρωνευόταν μεσα στα μουτρα σου ουτε θα σε κοιτούσε υποτιμητικά γιατι και αλλη εχουν πολλα λεφτα αλλα δεν παιζουν με τον κοσμο . Ο συγκεκριμένος έπαιξε μαζι σας σας ξεφτιλισε κανονικα και με τον νομο σας κορόιδευε μεσα στην μαπα σας και εσεις τρέχατε απο πισω σαν ζητιανακια να φατε λιγο απο τα views του .... PATHETIC 🤢 και αξιοπρέπεια 0 αυτα ειχα να πω .
Ответитьσκουπιδιιιιιι
ОтветитьΑυτος ο ντεμπελης ο κοψιαλας τον εφερε αυτον τον γυφτο
ОтветитьΤσιμπούκι μπράβο κριντζας μπράβο ναι σε κατούρησε και σε εχεσε δηλαδή τόσο κάτω θα πέσεις για να μιλήσεις με μια μαϊμού 🎉🎉🎉 Ωραίος την άλλη φορά πηδά και από καμιά ταράτσα. Δεν σου εύχομαι να ψωφισεις ούτε καρκίνο ούτε κάτι για την οικογένεια σου θα πω γιατί δεν το αξίζεις αυτο , αλλά ρε μεγάλε πόσο θα πέσει κάποιος δηλαδή για να μιλήσει σε έναν μαύρο ο οποίος έχει λεφτά δεν το καταλαβαίνω. Καταλαβαίνω πως είναι η δουλειά σου τα μίντια αλλά αυτό είναι ξεφτίλα
ОтветитьΣιγά μην πάω να κάνω κωλοτουμπες στο Σύνταγμα με αφρό ξυρίσματος στις ρογες για να προσεγγίσω έναν πίθηκο που ήρθε στην Ελλάδα και γαυγιζε στους ηλικιωμένους νομίζοντας πως είναι αστείο 😢😢😢😢
ОтветитьO logos pou troei toso hate se auto einai oti to paizei megalo arxidi k ton eidan oloi na roufianevei gia ena gamimenw post pou sthn teliki xestikame kiolas etsi
ОтветитьPire mia pipa apo speed pire ena post KAI H ZWH TOU OLOKLIROTHIKE MALAKES
ОтветитьΨοφο ρε γίδια
ОтветитьΑυτο το ΣΚΠΔ βγαζει λεφτα τωρα για τον κοψιαλη λεω.. τους κανανε μαγκες ολοι οι πιτσιρικάδες χχχχχχφτου
ОтветитьΤελειωμένος είσαι κ εσυ κ ο speed να τα χεσω τα λεφτά σας κλόουν επι πληρωμή είστε, τελειωμένοι και όσοι επιζητούν και φωτο μαζι σ και με τον πιθηκοσκυλο
ОтветитьΚοψιαλη μην κλαίς μια κοπριά είσαι τώρα το κατάλαβες.
ОтветитьΈχεις τελειώσει το δημοτικό;;αμόρφωτε κηφήνα
ОтветитьΩραίος! Γραψτους όλους στα αρχιδια σου ρε!Τους τα είπες υπέροχα!
ОтветитьΕισαι χειροτερος απο τα δεκατριαχρονα που τρεχαν πισω απο τον πιθηκο ...μονο που απο οτι ξερω κοντευεις τα σαραντα ρε φιλε...ελεος
ОтветитьΤα χύσιμο τρέχει από το στόμα του ακόμα οχετός.
ОтветитьΣκουπίδια
ОтветитьΚανονικά είσαι για μέσα και εσύ.Εχεις σχολιάσει κόσμο και έχεις κάνει και σχόλια πού μπορεί κάποιος να σε κυνηγήσει νομικά.Οποτε άσε αυτούς πού σε κράζουν γτ έχεις κάνει πολλές πατάτες και έχεις φερθεί χάλια σε ανθρώπους που σε βοήθησαν στην αρχή.
ОтветитьΆρα???πήγε και αυτός να του γλύψει τα αρχιδια και τον κατουρισε στο στόμα και τον εχεσε....αλλά όχι να εύχεσαι κακό....υπάρχει και ένα όριο....
ОтветитьΡε μόνο πίπα δεν του πήρες για αυτόγραφο άσε ρε πονηρέ βλάκα σαν τραβεστί είναι η μούρη σού καλώς για τσιμπούκι
ОтветитьΠοιος σε φανεί και σένα και τον αράπη μαζί,λουστρακια
Ответитьόχι αλέξανδρε! Μην κάνεις expose τα 13χρονα που σε παρακαλάνε στα social
ОтветитьΚαι αυτός ο άχρηστος πληρώνεται
ОтветитьΒάλε ανήλικα να μασάνε γόπες απο τον δρόμο για 50€,καλύτερα😂😅
ОтветитьΤα follows και τα Tags τα κάνετε όμως μήπως και κερδίσετε κάνα IPhone
ОтветитьΜπράβο 👏👏👏 τράβηξες την προσοχή μου, ως το πιο γλοιώδες σιχαμερό ερπετό 👏👏👏 τυφλά να έχει ο Χλαπάτσας.
ОтветитьPo poios noiazetai re kopsialh
Ответить