Комментарии:
Περίσσεψε το νταβατζιλίκι στην ελληνική κοινωνία.
ОтветитьNtropi na ta lei akomi ke an ine alithia...emis tha tin hrimatodotisoume...kenourios tropos sitianias..ine aftos?????
ОтветитьΚαλά έκανε που δεν σου έδωσε σημασία. Τράβα να δουλέψεις τώρα όπως όλοι οι άνθρωποι. Έδωσες γιατί είχες συμφέρον. Πρέπει να δουλέψεις. Γεννημένη στα συννεφάκια είσαι κι εσύ που νόμιζες ότι θα σε ταϊζουν μια ζωή...Αυτά θα μπορούσα να τα ακούω από μια γυναίκα μεγαλωμένη στην εποχή του 50, αλλά το ότι τα λες εσύ, σημαίνει ότι έκλανες μέντες όλη την ημέρα και περίμενες από ένα ¨Ονομα να σε σώσει και να διατηρησει το συννεφάκι του. >Δεν φταίει αυτός. Εσύ φταις που ξεφτυλίζεις και τον πατέρα των παιδιών σου. Το πόσο ξεφτυλισμένη είσαι, φαίνεται από το ότι δεν υπολογίζεις ούτε τα παιδιά σου... Οι Ελληνίδες του 50, ακόμη και μέσα στις κακουχίες, στήριζαν τις οικογένειές τους. Μια ξεφτύλα είσαι, που απλώς δεν έχεις όρεξη να σε γαμάει.
ОтветитьΚουράγιο στην γυναίκα
ОтветитьΔυναμη , κ, παλι Δυναμη κοριτσι μου . Τα Κτηνοι ειναι Ευθυνοφοβα .
ОтветитьΚούκλα μου ούτε τον ιδιο μας τον εαυτό δεν εμπιστευόμαστε ποια 😢😢😢😢
ОтветитьΕιλικρινά η αξιοπρέπεια σε αυτο το κορίτσι συγκίνησε πως την αφησε μο νη της με ευθυνοφοβος τα παιδια του δεν τα ποναει κουραγιο στη κοπελα
ОтветитьΚρίμα η κοπέλα!! Δεν του αξίζει του αλήτη !!
Ответитьola edo plirononte ,,,,,kane ypomoni !!!!!
ОтветитьΚοινώς ψωνησες από σβέρκο
ОтветитьΚάνουμε αυτά τα λάθη??😳😳
Έδωσες τα σπίτια σου??!!
Κυρία μου κρατάμε πάντα λεφτά και τα σπίτια για μας και τα παιδιά μας πάνω απ όλα!!!!!Α ρε γυναίκες,για έναν άντρα ποτέ δεν τα Κάνουμε αυτά τα λάθη,τώρα τα παιδιά θα φάνε αγάπη??!!
Απορω πως αυτη η κοπελα ερωτευτηκε αυτο το ,,πραμα,,.. Κακασχημος... Αφωνος και πολυ υπερωπτης...
ОтветитьΑχωνευτος ο ποντικομουρης..
ОтветитьΥπεροχος τοπος το πουστρονιση
ОтветитьΟ μεσιε το έχει σύστημα..
ОтветитьΜπράβο σου
ОтветитьΚαι φαίνεται πανέξυπνη γυναίκα..
ОтветитьΝα σκέφτεσαι ότι γλύτωσες σίγουρα θα τα καταφέρεις έχεις τις ευχές ολων
ОтветитьΔν πειράζει....ας το κάνει και κανένας άντρας μια στις 100.000...γιατί τις υπόλοιπες 99.999 το κάνουν γυναίκες....
ОтветитьΠοιός είναι αυτός?Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος μιας και λείπω πολλά χρόνια από την Ελλάδα?
ОтветитьΕμένα ποτέ δεν μου άρεσε ο γιος του μπηθικοτση σαν χαρακτήρας ντροπή του άκου λέει ευθυνοφοβος κοτζάμ άντρας ο μπέμπης τα λεφτά τα έβλεπε όμως άθλιος αυτός δε μαλωνε συνεχώς με την αδελφή του για την περιουσία γλύτωσες μακριά του επαγγελματίας προικοθηρας
ОтветитьΑχ κορίτσι μου!!! Δυστυχώς το πορτοφόλι μας πρέπει να μένει πορτοφόλι μας! Μακάρι να το ήξερες πριν το πάθεις! Καλή δύναμη! Μακάρι να τα καταφέρεις και πάλι!❤
ОтветитьΆκουσε κοπέλα μου παρότι σήμερα ανήμερα Χριστούγεννα, μέρα αγάπης, τα γράφω και για τις άλλες. Η γυναίκα είναι πολύ δυνατή από την φύση σε σχέση με τον άνδρα που μειονεκτούμε σε αυτό. Η μεγάλη της δύναμη δυστυχώς δεν περιορίζεται στο λογικό κύκλο στήριξης, αλλά ξεφεύγει και στην έξω περιφέρεια, του πρώτου κύκλου που τρέχει παράλληλα, εκεί όπου ζει η σαπίλα του πρώτου ως επέκταση. Αυτή η περισσότερη δύναμη στήριξης πλέον της λογικής του πρώτου κύκλου, εγγυάται απρόβλεπτες δυσκολίες και ανάγκες που μεγαλώνουν. Επειδή η γυναίκα είναι δυνατή υπερβαίνει την πρώτη περιφέρεια της επιφάνειας, πέφτει στην γύρω-γύρω «τάφρο» της σήψης και εκεί κολλάει! Δεν το κάνει από αγάπη. Αλλά από Μαζοχισμό. Περνάει τα όρια της λογικής και χάνεται ως κακομαθημένη, άπειρη και εγωίστρια, από λάθος πεποίθηση για τον εαυτό της. Ο Φρόιντ το εξηγεί εκτενέστερα γι' αυτό ονομάζει τις γυναίκες μαζοχίστριες. Επειδή έχουν μεγαλύτερη δύναμη από τον άνδρα και το ξέρουν, ξεφεύγουν από τα ακραία όρια της λογικής περιφέρειας και κοινωνικής αποδοχής, βγαίνοντας στο περιθώριο να πολεμήσουν τη δήθεν μοίρα. Υπάρχουν αμέτρητες που έχασαν τη ζωή τους ακολουθώντας και στηρίζοντας κάθε άχρηστο που συχνά παίζει «τον μπέμπη» γιατί έτσι τον συμφέρει. Επειδή είσαι νέα (ευτυχώς), κοίτα μην ακούσεις ποτέ συμβουλές από κολόγριες που λένε σε νεότερες «κάνε υπομονή κορίτσι μου θα στρώσει». Μην τα ακούς αυτά! Όταν βλέπεις κάποιον και βρίζει μια κυρία, μετά την σπρώχνει, μετά της ρίχνει και καμιά, σημαίνει ότι η γυναίκα άνοιξε την λεωφόρο της Υποτέλειας και της απομένει να περιμένει να την σφάξει! Το κατάλαβες? Έτσι κοπέλα μου, επειδή οι άντρες ΔΕΝ αλλάζουμε έχουμε κεφάλι ξερό σαν πέτρα, είναι ψευδαίσθηση αυτό που λένε οι γιαγιάδες, (κάνε υπομονή). Αντιδράς αμέσως μπροστά στον κάθε «κακόμοιρο-άτυχο» και τον πετάς ΈΞΩ. Ας έχεις παιδιά. 2. Ο Έλληνας, (κάτι που δεν θα βρεις σε Γάλλο, Γερμανό, Ιταλό, Βέλγο κλπ) έχει μια ιδιαιτερότητα. Ο Έλληνας, μην βρει θύμα. Θα το ξεσκίσει!! Θα τη λιώσει στη δουλειά, θα της τα παίρνει, θα την κερατώνει, θα την βρίζει, κι όταν τα πάρει όλα θα την παρατήσει. Αμέτρητοι Έλληνες παίζουν τον bello, πάρεργο-χασομέρι- ακαμάτη. 3. Κοπέλα μου όμως, έχεις και ευθύνες. Τι σημαίνει κορίτσι μου τραγουδιστής, σε όλον τον πλανήτη. Ξέρεις? Ένας τεμπέλης που ξυπνάει κατά τις τρεις το μεσημέρι και όλη μέρα δεν κάνει τίποτα! Τόσα χρόνια δεν τον είδες? Με ποιον έκανες παιδιά.
ОтветитьΚρίμα κορίτσι μου!Δεν είσαι ο πρώτος άνθρωπος στη γη, που έχοντας μεγάλες προσδοκίες, εθελοτυφλείς και προχωράς σε ανούσια σχέση.Κοίτα από εδώ και μπρος να σταθείς στα πόδια σου και συγχρόνως να προσέχεις περισσότερο στις σχέσεις σου!
ОтветитьΠεθαίνει στην δουλειά ο άνθρωπος τραγουδα Παρασκευή και Σάββατο ξέρεις τι κούραση τραβάει αυτός να έχει και από πάνω και οικογενειακά βάρη το ψυγείο και την τηλεόραση σου ζήτησε δώστου και τα πιάτα και τις κατσαρόλες που θα τρώει ο Καυμενος
ОтветитьΕίσαι πράγματι πολύ αξιοπρεπής γυναίκα . Από την χροιά της φωνής σου φαίνεται η αλήθεια σου και η αδικία που αισθάνεσαι !Καλή δύναμη εύχομαι ολόψυχα ,ξέχνα το παρελθόν και προχώρα μπροστά !
ОтветитьΚαλά κάνεις και τον εκθέτεις.. Να μάθει ο κόσμος ποιος είναι ο κύριος.....Ντροπή του...
ОтветитьΑνευθυνότητα το χειρότερο από όλα κουραγιο
ОтветитьΑν ζούσε ο πατέρας του θα τον κρεμουσε στο σύνταγμα
ОтветитьΚλαψα κλαψα κλαψα χωρις νοημα.Τις αποφασεις της ζωης μας τις παιρνουμε μονοι και ειμαστε υπευθυνοι γιαυτες.Ελαχιστους αντρες βλεπω να δημοσιοποιουν τα προβληματα που αντιμετωπιζουν εντος γαμου .Ετσι απλα σαν τα μονα αδικημενα πλασματα να ειναι παντα και μονο οι γυναικες.Δημοσιοποιηση μονομερως σε ολα τα καναλια χωρις κανεναν σεβασμο σε αυτους που επιλεξατε να κανετε παιδια μαζι τους !!!! Δεν φταιει μονο και παντα ο αντρας ηρεμηστε και αναλογηστειτε τα λαθη σας επιτελους !!!
ОтветитьΠολύ σωστά τα είπε η κυρία Πολύ σωστά και τα περισσότερα τα βιώνουν οι 95% των γυναικών σήμερα αλλά δεν το παραδέχονται
ОтветитьΕκτός από ατάλαντος,
είναι και τσάμπα μάγκας.
Ο Μπιθικωτσης είχε πολύ καλή φωνή
Από χαρακτήρα άστα!!!
Ανευθυνος γυναικας τεμπέλης
Ένα ρεμαλι
Κοπριτης κρίμα
ОтветитьHe has only the name nothing else. Sketos karagiotzis
ОтветитьΗ γυναίκα άμα νευριάζει δεν κάθεται
ОтветитьΣόι πάει το βασίλειο !!!! Έτσι δεν έλεγαν ????
ОтветитьΕίναι βρωμος...είχε κ στην κρητη μια γυναικα έχει κ άλλο παιδί. ..γλίτωσες κουκλα μου!!!
ОтветитьΊδιος ο παυερας του...Ετσι κ ο γερος πέταξε την κορη του, οταν ξαναπαντρευτηκε κι εκανε τουτον εδώ τον κακομαθημενο....Ουστ!!!
ОтветитьΚαλά κ εσύ ρε παιδί μου,,, άφησες τα οικονομικά σου σε ξένα χερια;; ούτε στον αδερφό μας δεν τ αφήνουμε😢😢
ОтветитьΠροχωρα παρακάτω. Κρατα τα καλά ! Το παιδι σας
ОтветитьΡεμαλι ο Μπιθικώτσης απλά.
ОтветитьΤο να λαβαίνει θέση κάποιος, που δε γνωρίζει τα πρόσωπα και να βγάζει συμπεράσματα, χαρακτηρίζοντας, είτε θετικά, είτε αρνητικά μια κατάσταση, χωρίς και έχει γνώση αλλά και χωρίς να του πέφτει και λόγος, μόνο μια λέξη υπάρχει: ΗΛΙΘΙΟΣ.
ОтветитьΜάθε...κοπέλα.. μου.το.τομαρι..που..είχες...δίπλα.σου..παντρεύεται...με
..άλλη......το..ανακινοσεο.ιδιος..πρόσεξε...τα.παιδιασου.....και.τον..εαυτό σου.......
Κρίμα στο όνομα πού κουβαλάει!!!!!
Ответить