Комментарии:
Τελειοο Βιντεο!!!
Μπορω να ρωτησω κατι;
Εαν καποιος φοραει ΜΗ αυθεντικα παπουτσια και οχι τα αυθεντικα
Μπορει να παθει κατι στα ποδια του?Τι παθαινει γενικα?Ευχαριστω παρα πολυυ!!!
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Κανένα κουπόνι γι'αυτό παίζει;
Ответитьvriskeis polu kala reebok,nike,, adidas me ligotero apo 50 euro sthn ellada kai megala noumera.
ОтветитьΚαλημέρα ,μπορεί να μου πει κάποιος το 44 νούμερο πόσα εκατοστά είναι;
ОтветитьΣε 46 δεν υπάρχει?
ОтветитьΤα πήρα φίλε μου και είναι φαντάστηκα!!!
Τώρα θέλω. Να πάρω και άλλο ένα για την γυναίκα μου και το δίνει μέσω άυλης ΕΕ.αυτή η μέθοδος ξέρεις αν έχει τελωνείο;;η να βάλω κάτι παραπάνω και να το στείλω με priority line??ευχαριστω!
Πήρες από Κίνα χωρίς τελωνείο;;;ωραίο review!!
ОтветитьIs it okay for people have wide foot?
Ответитьξερεις αν μπορουν να μπουν στο προγραμμα για στυψιμο στο πλυντηριο? η μονο πλυσιμο?
ОтветитьΚαλησπέρα φίλε,εγώ φοράω συνήθως 43 ,σε Xiaomi το να πάρω?
ОтветитьΕγω που πηγαινω μαζι με unpackman καθε χρονο σε αυτα τα παπουτσια και αγοραζουμε συμπτωματικα ταυτοχρονα εχω να επιβεβαιωσω οσα λεει.Τα παπουτσια ειναι υπερανθεκτικα και τουλαχιστον για καθημερινη χρηση ειναι φανταστικα ξεκουραζονται τα ποδια μου νιωθω ασφαλης οτι δεν θα παθω καποιο διαστρεμμα και πανω απο ολα δεν γυριζω σπιτι απο τη δουλεια με τα ποδια μου να πονανε.Φυσικα ολα εχουν σχεση και με τη τιμη...εγω παντως με τα 33 ευρω που δινω καθε χρονο δεν το εχω μετανιωσει καθολου.Ραντεβου για αγορα παλι στις 11 Νοεμβριου!
ОтветитьΕίδες διάφορα το 3 από το 4 στο περπάτημα γτ έχω το 3 σε όλα τα χρώματα και θέλω να δώ το 4 πώς είναι!??
ОтветитьΠαρήγγειλα το μαύρο... Τρ φοράω Ευρώπη 42 ...αλλα πηρα 43 με βαση τισ μετρήσεις... Λες να εκανα βλκια ?
ОтветитьΚαλέ μου φίλε με έψησες πριν ένα χρόνο και πήρα τα ΙΙΙ. Λοιπόν το παπούτσι δεν είναι καθόλου αθλητικό. Κάνει μόνο για περπάτημα και αυτό ίσως δεν δικαιολογεί τα 40€ που θέλει για να το πάρεις. Το Mijia 4 είναι μια μίξη από Adidas και Nike αλλά και πάλι τα παπούτσια των παραπάνω εταιριών έχουν αντίστοιχα μοντέλα με τα ίδια χρήματα. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Συμφωνώ ότι πρέπει να υποστηρίξεις αυτό που σου αρέσει αλλά εμείς που ασχολούμαστε ενεργά 30 χρόνια με τον αθλητισμό δεν μπορούμε να παίζουμε με τα πόδια μας. ΚΑΛΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΙΝΑΙ...
ОтветитьΝομίζω ότι έκανα την τελευταία παραγγελία στα μαύρα No44 από Τσεχία... :)
ОтветитьΈχω πάρει τα 2πριν από 3 χρόνια περίπου και είναι τα πιο ανθεκτικά αθλητικά παπούτσια που έχω φορέσει πότε τα φοράω ακόμα στη δουλειά. Σίγουρα τα 50 ευρώ που είχα δώσει τότε άξιζαν τον κόπο.
ОтветитьΛοιπόν επειδή έχω πάρει από κουπόνι του unpackman τα Mijia 3 πρέπει λίγο να τα ξεμπερδέψω τα πράγματα.
Τα παπούτσια αυτά είναι για jogging. Οποίος τα θέλει για τρέξιμο δύσκολα θα βρει καλύτερα, αν τώρα τα θέλει για casual σίγουρα θα βρει καλύτερα πχ new balance κτλ για μπλουτζίν και βόλτα.
Τώρα τα Nike τα air Jordan’s που κάνουν 200 ευρώ είναι καλύτερα από τα mijia ? Για jogging όχι τα xiaomi είναι καλύτερα, τα συγκεκριμένα είναι για μπάσκετ.
Έτσι για να μην μπερδευτε τη πουτσα με την βούρτσα
... όλα καλά, όλα ανθηρά παλικάρια, εσείς, να αγοράζετε Nike κ Adidas και αφήστε σε εμάς τις "κινεζιές"!
ОтветитьΓια να απαντησω στο φιλο που ειπε για τα παπουτσια οτι ειναι καλυτερα απο adidas nike κ.λ.π μη τα ισοπεδωνουμε ολα αλλο η mersedes αλλο το hiudai αλλο samsung αλλοxiaomi κ.λ.π
ОтветитьΜπορώ να πω ότι και τα freeties είναι πολύ ανθεκτικά! Πόσο μάλλον αυτά! Ευχαριστούμε!!!
ОтветитьΔηλαδη συγκρινεις εσυ ρε φιλε τα adidas και τα nike με τις κινεζιες μμιας χρησης δεν μας ψυνεις με τιποτα εχει και reweiw χαχαχα
Ответить