Комментарии:
Ε ακούστε αυτό πάω τουαλέτα στην Θεσσαλονικη
ОтветитьΈνα χρόνο μετά, λες, "Τι ζήσαμε;"
ОтветитьΓεια χαρά παιδιά.
ОтветитьΑκόμα και αυτοί βρίσκουν καλύτερες δικαιολογίες από το τσίρκο Μητσοτάκη 🤣🤣
Ответитьeklapsa me to prwto kirio,idios o pateras m xaxaxaxaxaaaxxaxa
Ответить😂😂😂😂😂😂😂
ОтветитьΚαι εμείς από Κιλκίς πάμε Σκόπια
Ответитьπιοσ ειδε τιν μασερατι
ОтветитьΑποτρίχωση στην Αλεξανδρούπολη 😂🤣🤣
Ответить"Έχω στείλει το 6 και παω για τρέξιμο Βέροια"
ОтветитьΔεν μπορωωωωωω
😂😂😂😂😂😂
ΆΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΓΕΛΙΟΙ!
ОтветитьDromo Bravo grafte tous. WAPE UP...BRAVO SE OLOUS POU DEN PLIRONOUN DIODIA....
ОтветитьΧαλασε η τηλεόραση στο χωριό και πάω να την κηδεψω
Ответить😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
ОтветитьΜόνο στο χωριό μου έχουμε νυχωκοπτη
ОтветитьΕννοείται ότι το Κιλκίς έχουμε τους καλυτερους οδοντιατρους 😁😁
ОтветитьΉθελα να πάω Θεσσαλονίκη, πήγα Ιταλία και πήγα Θεσσαλονίκη με Ανταπόκριση. Χρεώθηκα δύο αεροπορικα εισιτήρια και 2 μοριακά τεστ (Εισοδου Ιταλίας-Ελλάδας). Ο Λευκός Πύργος είναι ωραίος? Βλέπω το Ηράκλειο από 'δω!
ОтветитьΜε πήρε τηλέφωνο η γιαγιά μου μου λέει Μελέτη έλα από εδώ σου έφερε λαμπάδα η νουνα
ОтветитьΚαλα έκανε η αστυνομία. Μακάρι να εκαναν και πιο πολλούς ελέγχους. Στα χωριά δεν υπάρχουν οι υποδομές της Αθήνας. Μεινετε εκει μέχρι να τελειώσει όλο αυτό, σεβαστειτε παππούδες και γιαγιαδες. Οχι μονο να περάσετε εσείς καλα.
ОтветитьΠω ρε φιλε οντως?? Τι δικαιολογιες πανε και σκεφτονται οι μαλακες ρε σεις για να πανε να κανουν γιορτες στο χωριο τους??? Πω ρε συ ολοι για προστιμο και μαστιγωμα ειναι.
Σιγα σιγα αυτοι οι ιδιοι που σκεφτονται τετοιες δικαιολογιες θα μας πουν πως αν βαλεις ενα κομματι πανι μπροστα απο το στομα και την μυτη σου, σε προστατευει απο επικινδυνη ιογενη λοιμωξη.........ohh wait!!!!!!!!!!!!!
Πάω για αποτρίχωση στην Αλεξανδρούπολη λέει 😂😂😂😂😂😂😂😂 πέθανα
ОтветитьΟκ αστειο αλλα ως εκει. Ειμαι ο μονος που γνωριζω πως οταν υπαρχουν καποια περιστατικα με το δοντι πας στον ιδιο οδοντιατρο? Οποτε καθολου απιθανο να ηταν αληθεια...
Ответитьγελαει ο κοσμος με τον ελληναρα τι μαλακες ειμαστε
ОтветитьΕχω τον οδοντιατρο μου στο hong kong 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ответить🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ОтветитьΈχει πλάκα όλο αυτό αλλά από πίσω και πολύ λείπει με όλο αυτό που τραβάμε εδώ και 1 χρόνο και 3 μήνες,εύχομαι γρήγορα να φύγει όλο αυτό.. Καλή ανάρρωση σ όλο τν πλανήτη,Χριστός ανέστη!
ОтветитьΤο σκυλί είναι μόνο του στο σπιτι. Πάω να το ταισω.
ОтветитьΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΑΡΧΙΕΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΩΝ- ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΤΡΙΜΩΓΜΕΝΟΙ ΣΑΝ ΤΑ ΜΥΡΜΗΓΚΙΑ-ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΕΜΑΣ ΤΟΥ ΕΠΑΡΧΙΩΤΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΑΠΕΧΘΕΙΑ, ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΤΕ ΔΕ ΦΟΡΑΜΕ ΜΑΣΚΑ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΤΗ ΦΟΡΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.
ΣΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΛΥΘΕΙ ΣΕ ΛΑΣΠΟΝΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΡΕΞΕΙ ΚΑΙ ΛΕΡΩΘΕΙ. ΓΑΜΑΤΑ. ΕΧΟΥΝ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΟΙ "ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΑΤΕΣ".
😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣
Ответить'Εσπασαν τα νερά στο εξοχικό.. Πάμε για τα γεννητούρια..
Ответитьκαλο το γελιο ας μας πει η κυβερνηση γιατι να μη φυγει καποιος εκτος νομου εαν εχει κανει εμβολιο η ραπιντ η σελφ τεστ με τα χαρτια στο χερι οεο
ОтветитьΦαντάσου κάποιος να μην λέει ψέματα και να μην τον αφήνουν 🤣🤣
ОтветитьΦάγαμε το μεγαλύτερο παραμύθι σανό όλοι μας με το κιλό με 7.500 νεκρούς (μαγειρεμένα )διεθνής στατιστικά στοιχεία κλείσανε 1 χρόνο την χώρα μας και θα λέμε το ψωμί ψωμάκι ... Και οι φτωχοι φτωχότεροι και οι πλούσιοι πλουσιότεροι
ОтветитьΓεια σας με λένε σοφία και πάω στο Σοφικό Κορινθίας λόγω συνωνυμίας
ОтветитьΠάντως όλοι οι φίλοι μου περάσανε από τον Έβρο μέχρι την Θεσσαλονίκη κανονικά χωρίς να τους ελέγξει κανείς.Μαλλον μόνο στην Αθήνα γίνονται έλεγχοι.Εγω φοβήθηκα κ κάθησα σπίτι αντί να πάω στους γονείς μου.Εαν το ήξερα θα έφευγα κ εγώ.
ОтветитьΚάποιοι γελάτε και σας φαίνεται αστείο,αλλά αυτό που ζούμε σήμερα είναι κατάντια,να πρέπει να δικαιολογείται ο ελεύθερος άνθρωπος σε έναν σκαρτομπατσο για το που θέλει να πάει.
ОтветитьΡεζιλικια
ОтветитьΛαμπάδα η νονά ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
ОтветитьΠιάσατε τους φοβερούς εγκληματίες που θέλουν να κάνουν Πάσχα στο χωριό! Φοβερό!!!
ОтветитьΧούντα νεοταξική έχουμε
ОтветитьΠου κατάντησαν τον κόσμο τα Ρεζίλια που περνιούνται για ηγέτες και κυβερνάνε τον τόπο....
ОтветитьΠέρα από τον ιό, πέρα από την χουντοκρατεια η μαλάκια είναι ότι και τρως πρόστιμο και γυρίζεις πίσω.
ОтветитьΟ πρώτος κύριος με το «τι θα τρώω» είναι ο πατέρας μου και είχε όντως κλεισμένο ραντεβού από αρχές Μαρτίου στο υποθηκοφυλακείο Ακράτας για μία γονική παροχή για την αδερφή μου. Η αστυνομία του έκανε μανούρα επειδή το χαρτί δεν ανέφερε και το όνομα της μητέρας μου κάτι που φυσικά είναι εντελώς παράλογο αφού μένουν μαζί και άρα μπορούν τα ταξιδέψουν μαζί. Ηρθε ένας ανώτερος αξιωματικός της αστυνομίας και τους άφησε να περάσουν και από Μεγάλη Τρίτη έχουν επιστρέψει Αθήνα γιατί οι γονείς μου σέβονται τα μέτρα. Απλά το διευκρινίζω για να μην δημιουργούνται λαθεμένες εντυπώσεις.
Ответить